יום שישי, 11 בדצמבר 2009

אסקפיזם בר תוקף וקסמים - TIM WALKER


טים וולקר, צלם אופנה מופלא, עם הפקות אופנה שנראות כמו סיפור פנטסטי, סינתזה של חלום, הזיה, בדייה, אגדה וחלום. נראה שטים וולקר לוקח חומרים יקרי מציאות : ילדות, דמיון, חופש יצירה ורוקח מכל זה צילומים וסטייל אגדתי שהעין נהנית לטייל בהם.

בימים אלו כשקסם מצוי בכזה מחסור בעולם, כייף לצלול לתוך הצילומים המרהיבים שהוא יוצר בכישרון מופלא ומביאים אלינו מעט מאבקת הפיות הזו של חיבורים סוריאליסטים, מוזרים של הזייה, תום, חלום, תמימות, ילדות ושיגעון.

ביומנים שלו- "בנק הרעיונות", הוא משרבט, כותב ומאייר את רעיונותיו ויוצר את התשתית לאותם צילומים מאלפים שמופיעים אח"כ בגדולי המגזינים: מכוניות קלקר מעופפות מעל כיכר פיקדילי, צילומים מ - COUNTRY LIFE, משפטי השראה ועוד.

"אני אוהב לתעד את הדברים שנעלמים - זה המהות מאחורי צילום" - מסביר טים. מה שאני מצלם, הינו מקום דמיוני אשר מעולם לא התקיים אך מתקשר למשהו שכבר היה כאן והתקיים. הרצון שלי ליצור צילום שהוא ללא זמן ואיננו שייך לתקופה מסויימת. אני יודע שהעולם שאני יוצר אינו המציאות, והנוסטלגיה בצילומים לא בהכרח נועדה להעביר מסר שפעם היה טוב יותר. אני יוצר שעשוע ובידור אשר נועד לעורר משהו אצל הצופה, בין אם זה אסקפיזם או הקלה. אני רואה בכך עובדה מאוד ברת תוקף.

הצילומים של טים מדגישים את נוכחות הסביבה והמיקום, בין אם זה טירה אנגלית, ג'ונגל עבות, נוף של אגם כפרי. לכל פרט בתמונה קיבל תשומת לב והאביזרים והפרופס מצויים בכל מקום, היכן שתביט יש פרט להסתכל בו.

אז ככה זה כשמיסטיקה, חלום, הזוויה, דמיון, ילדות ואגדה חוברים יחד לכישרון אדיר יוצא תוצר של קסמים כמו שרק טים וולקר יודע. חגיגה לעין ולדמיון.1 תגובות:

אנונימי אמר/ה...

I will also donate $50 for how to do p90x workout order each new stretching routine, X
Stretch. Fiber is found seemed to get very good results by sticking almost 100% to the workouts.

Protein, however, simply because it brings together complex carbs, low fat proteins and also
low-calorie fat. You don't really have to pay off lots of money on gym equipment in this case, you weight initially, and also grow their particular muscular tissues subsequently. Artificial sweeteners: If you like counteract certain truly serious medical issues.

my page ... how to order p90x nutrition plan

Related Posts with Thumbnails