יום חמישי, 24 במרץ 2011

מה קאתי אכלה ? (what katie ate)

אני לא בטוחה שמה שקאתי אכלה זה עסק חוקי. כלומר, כל כך הרבה יופי + סטייל + כישרון+ צילום+ אוכל , בתוך בלוג אחד. זה כמעט יותר מדי בשבילי. באמת. יושבת לי פעורת עיניים, מול המסך, גומעת בעיניים שוקקות ארוחות שלמות, מלקקת שפתים למראה קינוחים נגוסים ומזלגות נעוצים, מנסה ללקט פרורים ומקנחת בבליעת רוק עקרה.
{הפסקה. קמה להכין תה+ פרוסת עוגת שבלול קינמון ביתית. לפחות יש את זה.... חוזרת }

בחייאת,  הדברים הבאנאליים ביותר, ביצת עין ואפילו קליפות השום נראים  אצלה סקסיים, אפילו כריך עם נוטלה מעורר מחשבות זדוניות. איך אפשר ככה?איך?

קאתי היא צלמת אוכל מסידני, אוסטרליה, ויש אצלה בבלוג מתכונים וצילומים עתירי סטיילינג משובח. היא מתמחה בצילו אוכל אבל גם בצילומי פנים ולייף סטייל. תענוגות. העיקר שקאתי אוכלת. כי אני, ובכן, אני אוכל רק את... הלב שאין לי את כל המטעמים האלה כאן ועכשיו.


בצידו השמאלי של הבלוג - artoholic rabbit, כן, ממש כאן, משמאלכם, ישנם לינקים לעוד כמה בלוגי אוכל עתירי יופי ומתכונים מרנינים. לכו להתפעל.3 תגובות:

נועה אמר/ה...

צילומים יפים מאוד, אבל כל תצלום כל כך עשוי ומכוון ורואים איך האגס נחתך מושלם והזווית מדוייקת עד שלמות - מתאמץ לי מדי.
מה גם שמחמאות לבלוג אוכל כלשהו מרגיש לי כמו בגידה במאיה מבצק אלים...

artoholic rabbit אמר/ה...

מתאמץ? כן, למה לא, ובכל זאת מענג ויפהייפה. ולגבי מאיה מבצק אלים, כבודה (הגדול) מונח במקומו, היא נהדרת ואין על כך עוררין, אבל מה לזה ולענייני בגידה? מותר ואף רצוי להתענג על הרבה יופי והשראה. כן ירבו!
שבוע מצויין לך נעה

fairy_mi אמר/ה...

מעלף :)
פשוט להתענג על התמונות...
וממש עושה לי חשק ללכת ללמוד צילום מתישהו, ויפה שעה אחת קודם :)
לא הכרתי את הבלוג הזה קודם אז תודה על ההיכרות
הולכת מיד לחפור :)
נשיקות

Related Posts with Thumbnails